Akicity Baixa Glory

Akicity Baixa Glory Lissabon appartement ligt op circa 1 km afstand van de Time Out Market Lisbon en op 5 minuten loopafstand van Terreiro do Paço metrostation. Gasten zullen zeker profiteren van Wi-Fi en parkeerplaatsen in dit appartement, dat zich in de Sé wijk van Lissabon bevindt.

Voor extra gemak zijn een apart toilet, een douche en een wasmachine beschikbaar bij de accommodatie. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en handdoeken.

Gasten die in Akicity Baixa Glory appartementen verblijven, kunnen profiteren van voorzieningen, zoals een kitchenette, evenals een eetgedeelte.

Dit appartement ligt op circa 650 meter afstand van het treinstation Rossio en op een paar stappen verwijderd van de Kerk van São Cristóvão. Akicity Baixa Glory appartement is op slechts 10 minuten lopen van het Rossio, binnen slechts 6 minuten wandelen van de Praça do Comércio gelegen. Deze accommodatie bevindt zich in de buurt van Nationaal Pantheon. Het appartement is te bereiken in de nabijheid van Rua da Conceicao / Rua dos Fanqueiros bushalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Akicity Baixa Glory Lissabon
Stay Central At Sao Juliao 23
Mobiele prijsaanbieding

Stay Central At Sao Juliao 23

9.5
Voortreffelijk 2 beoordelingen
31 m van de accommodatie
USD 264 USD 238
per nacht
Feels Like Home Baixa Trendy Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Feels Like Home Baixa Trendy Apartment

7.1
Goed 76 beoordelingen
61 m van de accommodatie
USD 145 USD 131
per nacht
Luxury 4Br Near Praca Do Comercio Wac
Mobiele prijsaanbieding

Luxury 4Br Near Praca Do Comercio Wac

10
Voortreffelijk 1 beoordeling
78 m van de accommodatie
USD 1343 USD 1209
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer98646/AL
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Akicity Baixa Glory appartement te vinden?
      Akicity Baixa Glory appartement is in de Sé wijk van Lissabon gesitueerd, op 14 minuten loopafstand van de Time Out Market Lisbon.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Akicity Baixa Glory appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Akicity Baixa Glory appartement zijn onder andere Nationaal Pantheon, de Time Out Market Lisbon, het Rossio.
    • Hoeveel kost het om bij Akicity Baixa Glory appartement te verblijven?
      De huurprijs van Akicity Baixa Glory appartement is €319.
    • Welke betaalmethoden worden in dit appartement geaccepteerd?
      Bij dit appartement kunnen gasten betalen met American Express, Mastercard en Visa en andere betaalwijzen.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van het appartement?
      Het appartement biedt parkeerplaatsen voor de gasten.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Akicity Baixa Glory appartement?
      Restaurants in de buurt van Akicity Baixa Glory appartement zijn onder andere Tasca Kome en Trobadores restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Heeft het appartement internetverbinding?
      Ja, het appartement biedt Wi-Fi.
    • Is er een keuken in Akicity Baixa Glory appartement?
      Bij Akicity Baixa Glory appartement vinden gasten een kitchenette met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Akicity Baixa Glory Lissabon

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten